Spokojení zákazníci jsou naším cílem

Naše firma nabízí svým zákazníkům kompletní zahradnický servis a servis květinový.

Zahrada je místem, kde trávíme značnou část svého volného času, a právě o jejím využití rozhoduje její řešení. Aby tedy zahrada stoprocentně plnila svůj účel a byl naplno využit její možný potenciál je namístě obrátit se při jejím budování na odborníky.

Náš zahradnický servis tak na začátku spočívá v podrobné konzultaci, po níž zpracujeme projektovou dokumentaci zadané lokality. Postaráme se o celkový dojem až po ty nejmenší maličkosti. V rámci našeho kompletního zahradnického servisu můžeme zařídit i to, že vaše zahrada bude ladit s interiérem, případně interiér se zahradou. S čímž souvisí naše další služby – květinový servis a květinové aranžmá.

Výzdoba to není jenom kytka

Námi nabízený květinový servis pokrývá celou škálu služeb. Zákazníkům se rádi postaráme o květinové aranžmá, o kompletní květinovou výzdobu pro zvláštní příležitosti. Můžete se na nás také obrátit, pokud si přejete, aby byl váš interiér vkusně zařízen do nejmenšího detailu – realizujeme také dekorace z umělých či sušených květin. Tato služba se týká také firemních zákazníků, kterým zajistíme například květinové aranžmá reprezentativních prostor.

Při veškerých výzdobách se snažíme spolupracovat s květinovým celkem, aby květinové aranžmá podpořilo a současně dokreslilo atmosféru dané akce či prostor.

Vybírejte podle referencí

Stejně jako v každém jiném oboru, tak i našem, jsou dobrým vodítkem při výběru dodavatele kvalitní reference. Naše firma každoročně realizuje mnoho velmi zajímavých zakázek. Podílíme se například na květinové výzdobě Pražského hradu, pražského Rudolfina, zajišťovali jsme výzdobu pro Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, pro Febiofest či soutěž Česká Miss.

Jedna pro nás vůbec z nejprestižnějších zakázek byla několikaletá spolupráce majitele firmy Michaela Aksmana na květinové výzdobě v prezidentské kanceláři prezidenta Václava Havla.

Každá zakázka, ať už je více či méně prestižní, nás posouvá dál v našich nápadech a tvořivosti.

Pro více informací se podívejte na náš web květinářství Floridoor.

Napsat komentář